Інформаційні стенди для будь-яких установ, розроблені дизайнерами РА «Євгенія плюс», призначені для розміщення в коридорах, кабінетах, холах.
Стенд «Державний герб» - це є з'ємний атрибут будь-якої установи. Наші дизайнери постаралися максимально стримано і лаконічно представити даний символ держави у вигідному кольорі. На самому стенді є короткий опис Державного Герба. Розміри вироби складають 50х70 див. Він компактний, але при цьому інформація залишається читабельною з достатньої відстані. В купі з двома іншими стендами - «Державний Гімн» і «Державний прапор», оформлення стіни атрибутикою матиме завершень вигляд.
Стенди від РА «Євгенія плюс» - це універсальне і доступне рішення для вашого навчального закладу.
Для виробництва стендів ми використовуємо тільки високоякісний пластик товщиною 4 мм. Завдяки використанню власного обладнання нам вдалося максимально знизити ціну на виготовлення стендів. Ми абсолютно впевнені у високій якості вироблених товарів, тому надаємо гарантію 5 років на всі стенди.
Висока якість продукції, доступні ціни, швидка доставка в будь-яку точку України - ось головні переваги замовлення стендів в РА «Євгенія плюс».
Терміни виконання стенду складають 3-4 робочих дня.
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Тип кишень | Прозорі |
| Основні атрибути | |
| Час виготовлення | 4 |
| Мінімальний тираж | 1 |
- Ціна: 420 ₴



