Інформаційні стенди для навчальних закладів, розроблені дизайнерами РА «Євгена плюс», призначені для розміщення в шкільних класах.
Спеціально для Вас наші дизайнери розробили великий стенд для кабінету хімік. Його розміри становлять 150х120 див. Класичне оформлення, чітка друк, яскраві кольори стануть помічниками у вивченні розчинності солей, основ і кислот у воді.
Стенди від РА «Євгена плюс» - це універсальний і доступне рішення для Вашого навчального закладу.
Вы сами можете выбрать цвет окантовки карманов и фона стендов. В случае необходимости мы можем внести коррективы или разместить логотип учреждения на стенде. Вы можете заказать данное изделие не только на пластике, но также в более бюджетном варианте, на пленке или бумаге в виде плаката.
Для виробництва стендів ми використовуємо тільки високоякісний пластик товщиною 4 мм. Завдяки використанню власного обладнання нам вдалося максимально знизити ціну на виготовлення стендів. Ми абсолютно впевнені у високій якості вироблених товарів, тому надаємо гарантію 5 років на всі стенди.
Висока якість продукції, доступні ціни, швидка доставка в будь-яку точку України – ось головні переваги замовлення стендів в РА «Євгена плюс».
Терміни виконання стенду складають 3-4 робочих дня.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип кишень | Прозорі |
| Основні атрибути | |
| Час виготовлення | 4 |
| Мінімальний тираж | 1 |
- Ціна: 1 155 ₴



