Інформаційні стенди для медичних закладів, дитячих садків і шкіл, розроблені дизайнерами РА «Євгенія плюс», призначені для розміщення в коридорах, холах та кабінетах. Їх основним завданням є інформування громадськості про хвороби, їх причини, наслідки та способи профілактики. Саме для цього кожен стенд обладнаний прозорими кишенями, з допомогою яких можна легко розмістити актуальну інформацію або фотографії, а в разі необхідності швидко замінити.
Оригінальний стенд «Санбюлетень» просто зобов'язаний бути не тільки в кожному медичному закладі, але й у навчальних закладах. Розміри виробу складають 55х45 см. Є два прозорих пластикових кишені формату А4 дуже компактного розміщення. З таким помічником як стенд «Санбюлетень» Ваші відвідувачі будуть завжди в курсі найсвіжіших і актуальних новин у галузі медицини і не тільки.
Можливо брендування стенду, а також зміна колірного рішення для фону або окантовки кишень.
Стенди від РА «Євгенія плюс» - це універсальний і доступне рішення для Вашої установи.
Для виробництва стендів ми використовуємо тільки високоякісний пластик товщиною 4 мм. Завдяки використанню власного обладнання нам вдалося максимально знизити ціну на виготовлення стендів. Ми абсолютно впевнені у високій якості вироблених товарів, тому надаємо гарантію 5 років на всі стенди.
Висока якість продукції, доступні ціни, швидка доставка в будь-яку точку України – ось головні переваги замовлення стендів в РА «Євгенія плюс».
Терміни виконання стенду складають 3-4 робочих дні.
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прозорі |
| Матеріал кишень | ПВХ |
- Ціна: 310 ₴



