Класні куточки, стенди для шкіл і дитсадків від РА «Євгена Плюс» - прикрасять будь-який клас або групу. Адже такий стенд особа класу або групи, і воно повинно бути на 12 балів!!!
Даний стенд оснащений прозорими кишенями для документів формату А5, володіє розмірами 94х93 см, виконаний з пластику товщиною до 4мм . Розміщення кишень змішане. Стенд досить місткий, але при цьому компактний.
Є можливість брендування стенду, а також довільний вибір кольори окантовки кишень.
Виконуємо доставку в будь-яку точку України зручним для Вас перевізником.
Виготовлення за 3-4 робочих дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | |
| Довжина | 940 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 930 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість кишень | 6 шт. |
| Тип кишень | Прозорі |
| Основні атрибути | |
| Час виготовлення | 4 |
| Мінімальний тираж | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴



