Інформаційні стенди для будь-яких установ, розроблені дизайнерами РА «Євгенія плюс», призначені для розміщення в коридорах, холах і кабінетах. Їх основним завданням є інформування громадськості про новини, події, що відбуваються і запланованих заходах. Саме для цього кожен стенд обладнаний прозорими кишенями, з допомогою яких можна легко розмістити актуальну інформацію або фотографії, а в разі потреби швидко їх замінити.
Оригінальний стенд «Поради лікаря» просто зобов'язаннями зобов'язаний бути не тільки у кожній установі, а й у навчальних закладах. Розміри вироби складають 82х53 див. Він обладнаний пластиковими кишенями формату А4 дуже компактного розміщення. З таким помічником як стенд «Поради лікаря» Ваші відвідувачі будуть завжди в курси найсвіжіших і актуальних новин. Ви можете самі підібрати колірне рішення для фону, а також для окантовки кишень.
Стенди від РА «Євгенія плюс» - це універсальне і доступне рішення для Вашого закладу.
Для виробництва стендів ми використовуємо тільки високоякісний пластик товщиною 4 мм. Завдяки використанню власного обладнання нам вдалося максимально знизити ціну на виготовлення стендів. Ми абсолютно впевнені у високій якості вироблених товарів, тому надаємо гарантію 5 років на всі стенди.
Висока якість продукції, доступні ціни, швидка доставка в будь-яку точку України - ось головні переваги замовлення стендів в РА «Євгенія плюс».
Терміни виконання стенду складають 4-5 робочих дні.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 530 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прозорі |
| Основні атрибути | |
| Час виготовлення | 4 |
| Мінімальний тираж | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴



