Информационные стенды для учебных учреждений, разработанные дизайнерами РА «Евгения плюс», предназначены для размещения в группах детских садов, школьных классах, в учительских и просто в коридорах. Их основной задачей является информирование общественности (детей, педагогов, родителей) о происходящих или запланированных событиях. Именно для этого каждый стенд оборудован прозрачными карманами, с помощью которых можно легко разместить актуальную информацию или фотографии, а в случае необходимости быстро их заменить.
Даний стенд "Постановка мети" з вигляду досить простий, але має велику значущість. Прості і зрозумілі установки, прописані на ньому, дозволять дітям і дорослим чітко визначати мету і шляхи до її досягнення. Перебуваючи весь час на увазі, стенд неодмінно буде виконувати свою пряму функцію. Стилізація під дошку дуже актуальна і виглядає стильно на будь-якій стіні. Стенд має розміри 84х60 сантиметрів. Яскраві, контрастні букви добре читаються з великої відстані.
Для виробництва стендів ми використовуємо тільки високоякісний пластик товщиною 4 мм. Завдяки використанню власного обладнання нам вдалося максимально знизити ціну на виготовлення стендів. Ми абсолютно впевнені у високій якості вироблених товарів, тому надаємо гарантію 5 років на всі стенди.
Висока якість продукції, доступні ціни, швидка доставка в будь-яку точку України – ось головні переваги замовлення стендів в РА «Євгена плюс».
Терміни виконання стенду складають 3-4 робочих дня.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | |
| Довжина | 840 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип кишень | Прозорі |
| Основні атрибути | |
| Час виготовлення | 4 |
| Мінімальний тираж | 1 |
- Ціна: 540 ₴



