Інформаційні стенди для Ваших установ, розроблені дизайнерами РА «Євгена плюс», призначені для розміщення в коридорах, холах та кабінетах. Їх основним завданням є інформування громадськості про самої організації, її роботи, акціях і т. д. Саме для цього стенд обладнаний прозорими кишенями, з допомогою яких можна легко розмістити актуальну, рекламну інформацію або фотографії, візитки, флаєра, а в разі необхідності швидко замінити або доповнити.
Розміри виробу складають 100х80 див. Ви можете самі вибрати колірне рішення для фону, а також підібрати колір окантовки кишень.
Стенди від РА «Євгена плюс» - це універсальний і доступне рішення для Вашого навчального закладу.
Для виробництва стендів ми використовуємо тільки високоякісний пластик товщиною 4 мм. Завдяки використанню власного обладнання нам вдалося максимально знизити ціну на виготовлення стендів. Ми абсолютно впевнені у високій якості вироблених товарів, тому надаємо гарантію 5 років на всі стенди.
Висока якість продукції, доступні ціни, швидка доставка в будь-яку точку України – ось головні переваги замовлення стендів в РА «Євгена плюс».
Терміни виконання стенду складають 3-4 робочих дня.
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Тип кишень | Прозорі |
| Основні атрибути | |
| Час виготовлення | 4 |
| Мінімальний тираж | 1 |
- Ціна: 1 520 ₴



